Po raz kolejny Fundacja WOŚP zezwoliła na utworzenie sztabu w Zespole Szkół im. Armii Krajowej w Jedliczu. W tym roku do sztabu należało 43 wolontariuszy, wśród których znaleźli się uczniowie z Zespołu Szkół im. AK w Jedliczu i z Liceum Ogólnokształcącego im. Marii Konopnickiej w Jedliczu. Jak co roku, dopisali również absolwenci szkół, którzy kwestują od wielu lat.

11 stycznia br. mieszkańcy naszej gminy okazali się bardzo hojni. Wolontariusze naszego sztabu zebrali bowiem kwotę 9811,06 zł. Dodatkowo w puszkach znalazła się obca waluta i biżuteria. Rekordzistką w tym roku została Kamila Ginalska, która zebrała kwotę 936, 21 zł.

wośp Jedlicze6

Dziękujemy za wszelkie przejawy życzliwości i deklarujemy, że będziemy grać w orkiestrze Jurka Owsiaka: „do końca świata, i o jeden dzień dłużej".

wośp Jedlicze

Wolontariusze: Karina Barszczak, Paweł Betlej, Anna Biernacka, Maciej Boczar, Gabriela Buczek, Anna Cygan, Patryk Częczek, Maciej Fal, Kamila Ginalska, Oskar Ginalski,  Magdalena Goleń, Grzegorz Guzik, Tomasz Janiga, Magdalena Jedziniak, Piotr Kaczorowski, Magdalena Kiszka, Kamila Klocek, Maciej Kobak, Dawid Kowalczyk, Aurelia Kowalczyk, Robert Lenkiewicz, Gabriela Lipka, Tomasz Łukaszewski, Piotr Mielech, Kamil Mróz, Mirosław Ochała, Dawid Osek, Krystian Sajdak, Kamil Sanocki, Grzegorz Siara, Michał  Szteliga, Kamil Tłuściak, Katarzynatrznadel, Przemysław Wajda, Katarzyna Wajda, Kamil Wasylewicz,  Ewelina Wąchała, Mikołaj Wiklowski, Anna Wodzińska, Paweł Wodziński, Kamil Woźniak, Patrycja Wójtowicz, Karolina Szajdek.
Na uznanie zasługuje również praca pomocników sztabu, którzy pomagali rozliczać puszki. Wśród nich znaleźli się: Paulina Cichoń, Małgorzata Kołek, Tomasz Chorzępa, Krzysztof Kołeki i Artur Wójcik.

Szef sztabu WOŚP w Jedliczu
Grażyna Twardzik