Wybory Samorządowe 2018

wybory samorządowe 2018

„Moje Boże Narodzenie” to tytuł konkursu plastycznego, który na stałe wpisał się w kalendarz imprez Powiatu Krośnieńskiego i od 15 lat jest organizowany przez Starostwo Powiatowe w Krośnie, gminę Jedlicze i Gminny Ośrodek Kultury w Jedliczu.

Celem konkursu oprócz kultywowania tradycji bożonarodzeniowej jest pobudzanie wyobraźni i aktywności twórczej dzieci i młodzieży oraz rozwijanie talentów.

konkurs plastyczny prace

Jury w składzie: Zofia Kędzierska – przewodnicząca, Katarzyna Kubal, Aneta Dzwonkowicz, Magdalena Skiba, miało bardzo trudne zadanie i musiało wybrać najciekawsze prace spośród 130 zgłoszonych.
Uroczysty finał odbył się 5 stycznia, tradycyjnie w GOK w Jedliczu, w obecności gospodarzy, starosty krośnieńskiego Jana Juszczaka, burmistrz gminy Jedlicze Jolanty Urbanik oraz zaproszonych gości dyrektorów szkół i placówek kulturalnych, nauczycieli, opiekunów i rodziców.
Nagrody rzeczowe wraz z gratulacjami laureatom konkursu wręczali starosta Jan Juszczak i burmistrz Jolanta Urbanik.

konkurs plastyczny występ

W części artystycznej nawiązującej do atmosfery świąt i tematu konkursu wystąpiły Gabriela Lipka, Dominika Góra, Maria Uram oraz zespół teatralny „Kolędnicy” z Kopytowej w programie „Hej kolęda, kolęda…”.

Wyniki konkursu:

konkurs plastyczny młodsi

Kat. szkoły podstawowe I – III
I m. – Martyna Litwin – Iwonicz - Zdrój
II m. – Karolina Skraqi - Iwonicz - Zdrój
III m. – Julia Rokita - Iwonicz - Zdrój
Wyróżnienia: Adrianna Frodyma, Aleksandra Szajna, Alicja Kuprowska, Zuzanna Ziembicka – Iwonicz – Zdrój; Paulina Bałon – Równe; Karolina Szarota – Rymanów; Wiktoria Uram, Wioleta Sysoł, Kacper Chochołek – Piotrówka; Hubert Bąk – Kopytowa; Dominika Frącek – Posada Górna; Julia Patla, Michał Zając – Lubatówka.

konkurs plastyczny starsi

Kat. szkoły podstawowe IV – VI
I m. – Joanna Gazda - Krasna
II m. – Izabela Chochołek – Piotrówka
III m. – Katarzyna Kuśmierczyk – Wróblik Szlachecki
Wyróżnienia: Ewelina Słota, Aleksandra Uram – Piotrówka; Karolina Foremny, Aleksandra Bartuś – Chorkówka; Katarzyna Gierlicka – Kopytowa; Maciej Jakieła – Lubatówka.
Kat. gimnazja
I m. – Natalia Tłuściak – Kopytowa
II m. – Katarzyna Półchłopek – Korczyna.

01.JPG02.JPG03.JPG04.JPG05.JPG06.JPG07.JPG08.JPG09.JPG10.JPG11.JPG12.JPG13.JPG14.JPG15.JPG16.JPG17.JPG

• nasz powiat lipiec sierpien 2018