Wybory Samorządowe 2018

wybory samorządowe 2018

Michał Bąk z kl. IV technikum w zawodzie kucharz zdobył I miejsce w Konkursie Kulinarnym dla Uczniów Szkół Ponadgimnazjalnych, który odbył się 5 listopada 2014 w Tarnowie. Uczestniczyło w nim 15  reprezentantów szkół gastronomicznych z Małopolski.

Michał

Michał, prezentując dwie konkursowe potrawy: słoną i deser, zachwycił jury nie tylko swoimi umiejętnościami kulinarnymi, ale przede wszystkim wiedzą i profesjonalizmem.
Komisja konkursowa powołana przez Małopolskie Zrzeszenie Kucharzy i Cukierników przyznała mu maksymalną liczbę punktów. Oprócz dyplomu i nagród rzeczowych otrzymał propozycje pracy od krakowskich i tarnowskich rastauratorów.

potrawa

Konkursowe potrawy polędwica wołowa, marynowana w ziołach, podana z sosem wiśniowym i kominami ziemniaczanymi oraz sernik miodowy w cynamonie, z sosem jeżynowym to wspólna receptura nauczycielek zawodu, opiekunek Michała - Wioletty Aszklar i Haliny Gazdy.

• Nasz powiat VII VIII 2018