Wybory Samorządowe 2018

wybory samorządowe 2018

Zespół Szkół w Iwoniczu gościł w dniach 24-30 września 2014 niemieckich uczniów z partnerskiej szkoły Galilei Gymnasium w Hamm. Młodzież wspólnie pracowała nad projektem, którego celem było poznanie i porównanie gałęzi przemysłu charakterystycznej  dla regionu, w którym mieszkają uczestnicy projektu.

Niemieccy goście zwiedzali okolicę, brali udział w zajęciach warsztatowych w Centrum Dziedzictwa Szkła w Krośnie oraz Muzeum Przemysłu Naftowego i Gazownictwa w Bóbrce.
Realizacja projektu nie byłaby możliwa bez finansowego wsparcia Polsko – Niemieckiej Współpracy Młodzieży.

uczniowie

To jednak nie koniec kontaktów z Galilei Gymnasium z Zespołem Szkół w Iwoniczu. Rozpoczynamy realizację projektu Erasmus+, w którym nasi niemieccy goście będą pełnić funkcję koordynatora. Już w marcu pierwszy wyjazd do Włoch.

• Nasz powiat VII VIII 2018