Komunikaty

Programy operacyjne

Program Operacyjny Narodowa Strategia Spójności

Regionalny Program Operacyjny
Województwa Podkarpackiego
2007-2013

linia oddzielająca

logo psnz

PODKARPACIE STAWIA
NA ZAWODOWCÓW

linia oddzielająca

Program Współpracy Transgranicznej Rzeczpospolita Polska – Republika Słowacka 2007-2013

linia oddzielająca

Centrum Wspierania Inicjatyw Transgranicznych

linia oddzielająca

Europejski Fundusz Społeczny

linia oddzielająca

Zintegrowany Program Operacyjny Rozwoju Regionalnego

Wybory Samorządowe 2014

 

wybory 2014

Wybory Samorządowe 2018

 

wybory samorządowe 2018

Wspieramy

 Kocham nie biję
linia oddzielająca
 Telefon zaufaniaUczniowie Zespołu Szkół Gastronomiczno-Hotelarskich w Iwoniczu-Zdroju to nie tylko znakomici kucharze, hotelarze, barmani i kelnerzy, ale również uzdolnieni sportowcy. W swoich wiosennych zmaganiach zaprezentowali wysoką formę reprezentując nasz powiat na arenie wojewódzkiej i ogólnopolskiej.

 

Gniewko


29-31 maja w Gnieźnie wzięli udział w VI Ogólnopolskim Turnieju Piłki Nożnej Szkół Specjalnych o Randze Mistrzostw Polski. Po zaciętych meczach z udziałem 12 drużyn z całej Polski otrzymali puchar za zdobycie III miejsca i brązowe medale !!!. Drużyna w składzie: dwóch znakomitych napastników - Marek Tomoń i Łukasz Pawlik przy wsparciu Piotra Tomonia, Marka Głoda, Grzegorza Półchłopka, Wojciecha Łątki i Norberta Pojnara pokonała wiele faworyzowanych drużyn, ulegając w całym turnieju jedynie zawodnikom z Elbląga, którzy zdobyli tytuł Mistrza Polski. Ponadto Kapituła Trenerska i Sędziowska przyznała uczniowi ZSGH, Norbertowi Pojnarowi, tytuł Najlepszego Bramkarza Turnieju. Należy zaznaczyć, że w ramach spotkań integracyjnych między drużynami rozegrano rówież konkurs plastyczny pt. "Rozpoznaj piłkarza i zaprojektuj Jego koszulkę reprezentacyjną". Tutaj bezapelacyjnie ekipa „Gastronomika" była NAJLEPSZA otrzymując pierwszą nagrodę i monografie miasta Gniezna. Drużynę do zawodów przygotował i prowadził Wacław Filipowicz.

 

Rzeszów


Natomiast 5 czerwca w Rzeszowie drużyna lekkoatletyczna ZSGH wzięła udział w Karpackich Igrzyskach Lekkoatletycznych Szkolnictwa Specjalnego - III memoriał Ryszarda Peszko. Do zawodów przystąpiły reprezentacje Mielca, Rzeszowa, Frysztaka, Ropczyc, Leżajska, Lubaczowa, Preszova (Słowacja) oraz Iwonicza-Zdroju. Drużyna SOSW przy ZSGH spisała się na medal, a nawet więcej, bo na 7 medali – 4 złote, 1 srebrny i 2 brazowe. Najlepsi w swoich konkurencjach okazali się: Kinga Borek – I miejsce w pchnięciu kulą, Beata Lipińska – I miejsce w skoku w dal, Elżbieta Mazur – I miejsce w biegu na 800 metrów, Marek Tomoń – I miejsce w biegu na 1500 metrów. W skoku wzwyż Beata Lipińska zajęła miejsce II. Natomiast III miejsce wywalczyły: Aneta Zima w biegu na 400 metrów i Gabriela Borkowska w skoku w dal. Drużynę do zawodów przygotowali: Joanna Kasińska, Anna Leń i Wacław Filipowicz.

 

strongboy


Występem sportowym wartym zaznaczenia jest udział Uczniów „Gastronomika" w pięcioboju siłowym „STRONG BOY" w Krośnie. Jest to rywalizacja siłowa jedyna w swoim rodzaju, co czyni ją niewątpliwie imprezą godną uwagi.
Uczeń II klasy technikum żywienia i usług gastronomicznych, Wojtek Olszewski, zmagając się z ciężarem od 100-160 kg zdobył II miejsce i tym samym sprawił wielką satysfakcje swojemu opiekunowi, Wacławowi Filipowiczowi.
Wszystkim uczniom serdecznie gratulujemy osiągniętych wyników i czekamy na kolejne sportowe triumfy.

patron powiatu

Polecamy

Kontakt

Krosno, ul. Bieszczadzka 1
Centrala: 13 43 75700
Fax: 13 43 75715
e-mail
: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Starosta: 13 43 75713
Wicestarosta: 13 43 75720
Sekretarz: 13 43 75716

Punkt Potwierdzania

 

Punkt potwierdzania

SIP

System Informacji Przestrzennej Powiaatu Krośnieńskiego

  • nasz powiat lipiec sierpien 2018

 

Podkarpacie stawia na zawodowców

interreg banner