Wybory Samorządowe 2018

wybory samorządowe 2018

Dzień Matki to jeden z najpiękniejszych dni w roku. W tym dniu dziękujemy naszym mamom za miłość, troskę, cierpliwość i za najcenniejszy dar jakim nas obdarzyły – dar życia.

Dzień Matki Rymanów

Już po raz drugi Powiat Krośnieński wspólnie ze Stowarzyszeniem „Troska o Twoją Przyszłość" działającym w Potoku zorganizowali uroczystość, by w sposób symboliczny wyróżnić przedstawicielki matek ze wszystkich gmin powiatu krośnieńskiego.

Dzień Matki Starosta

Na spotkanie, które odbyło się 24 maja w Liceum Ogólnokształcącym im. Marii Konopnickiej w Jedliczu, zaproszono blisko sto mam.

Dzień Matki Dyrektor

Listy gratulacyjne z najlepszymi życzeniami oraz kwiaty przekazali obecnym mamom: przewodniczący Rady Powiatu Andrzej Krężałek, wiceprzewodniczący Kazimierz Krężałek, starosta krośnieński Jan Juszczak, wicestarosta Andrzej Guzik, etatowy członek Zarządu Jan Pelczar, członek Zarządu Marian Pelczar.

Dzień Matki Wicestarosta

Wyjątkowe święto zasługuje na specjalną oprawę artystyczną.

Dzień Matki dziewczynka

Organizatorzy przygotowali laurkę słowno – muzyczną, uroczysty koncert, w którym zaprezentowali się zdolni wykonawcy z terenu powiatu m.in. mali artyści z przedszkola w Bajdach oraz ze szkoły podstawowej w Wojaszówce, zespół „Stave" działający przy Stowarzyszeniu: Troska o Twoją Przyszłość", Ania Borkowska, Dominika Twardzik, Patrycja Filus, Gabriela Lipka, Aleksandra Lidwin.

Dzień Matki występ

Koncert uświetnił swoim występem Zbigniew Mięsowicz, mistrz harmonijki ustnej.
O miłości i szczególnej więzi łączącej każdego z matką mówił starosta Jan Juszczak. – Za ten dzień, za Waszą obecność z całego serca dziękuję. Chciałbym w swoim imieniu oraz Zarządu i Rady Powiatu złożyć najlepsze życzenia, aby Dzień Matki był tylko zwieńczeniem tych pozostałych dni w roku pod względem miłości i szacunku do Was. Życzę, aby Wam na co dzień towarzyszyła miłość i nadzieja, że życie może być piękne, mimo występujących trudności i problemów. Niech Wasze życie będzie usłane miłością, życzliwością i dobrymi sercami na każdy dzień.
Specjalnie na uroczystość przygotowana została ekspozycja prac Jana Gajdy artysty rzeźbiarza. Sylwetkę Pana Jana i jego twórczość przybliżył zaproszonym gościom radny powiatu Wojciech Tomkiewicz, zapraszając do obejrzenia wystawy.

Dzień Matki wszyscy

Uroczystość zakończyła się wspólnym pamiątkowym zdjęciem.

• nasz powiat lipiec sierpien 2018