Wybory Samorządowe 2018

wybory samorządowe 2018

Sukcesem uczniów Zespołu Szkół w Iwoniczu zakończył się finał okręgowy XXXVIII edycji Olimpiady Wiedzy i Umiejętności Rolniczych, który odbył się w dniu 11 kwietnia 2014 r. w Kijanach w województwie lubelskim.

W bloku: architektura krajobrazu uczennica klasy IV Technikum Architektury Krajobrazu Ewelina Machowska zajęła I miejsce. Natomiast w bloku: mechanizacja rolnictwa III miejsce zajął Radosław Słyś z klasy IV Technikum Mechanizacji Rolnictwa.
Ewelina i Radek uzyskali prawo udziału w finale krajowym olimpiady, który odbędzie się w dniach 6-7 czerwca 2014r. w Nawojowej.

olimpiada umiejętności rolniczych

W finale okręgowym szkołę reprezentowali także: Małgorzata Farbaniec, Ewa Pontus, Mirosław Pabisz, Jan Gajda, którzy zaprezentowali się bardzo dobrze i przyczynili się do zajęcia przez szkołę wysokiej lokaty w klasyfikacji szkół.
W drodze do Kijan uczniowie wraz z opiekunem wicedyrektorem Leszkiem Zajdlem mieli okazję zwiedzić Centrum Innowacyjno-Wdrożeniowe Nowych Technik i Technologii w Inżynierii Rolniczej Uniwersytetu Przyrodniczego w Lublinie, po którym uczniów oprowadzał pochodzący z Iwonicza pracownik naukowy uczelni dr Adam Węgrzyn.

• nasz powiat lipiec sierpien 2018