Komunikaty

Programy operacyjne

Program Operacyjny Narodowa Strategia Spójności

Regionalny Program Operacyjny
Województwa Podkarpackiego
2007-2013

linia oddzielająca

logo psnz

PODKARPACIE STAWIA
NA ZAWODOWCÓW

linia oddzielająca

Program Współpracy Transgranicznej Rzeczpospolita Polska – Republika Słowacka 2007-2013

linia oddzielająca

Centrum Wspierania Inicjatyw Transgranicznych

linia oddzielająca

Europejski Fundusz Społeczny

linia oddzielająca

Zintegrowany Program Operacyjny Rozwoju Regionalnego

Wybory Samorządowe 2014

 

wybory 2014

Wybory Samorządowe 2018

 

wybory samorządowe 2018

Wspieramy

 Kocham nie biję
linia oddzielająca
 Telefon zaufaniaJuż po raz jedenasty w Krośnie odbyły się Targi Edukacyjne, podczas których swoje stoiska prezentowały 24 szkoły ponadgimnazjalne.
Targi mają pomóc w podjęciu trudnej decyzji jaką jest wybór szkoły średniej.

Przez dwa dni gimnazjaliści klas III oraz rodzice mogli zdobyć wiedzę na temat kierunków kształcenia, warunków rekrutacji, a także dodatkowych zajęć i atmosferze panującej w danej placówce. Jak co roku zainteresowanie było bardzo duże.

targi edukacyjne 2014

Szacuje się, że stoiska odwiedziło blisko 2000 gimnazjalistów.
Na terenie powiatu krośnieńskiego każdego roku szkoły dostosowują swoją ofertę do zmieniającego się zapotrzebowania na rynku pracy i własnych możliwości w zakresie bazy i kadry.

 

targi edukacyjne 2014 LO Jedlicze


Na targach ofertę na rok szkolny 2014/2015 zaprezentowały m.in. Liceum Ogólnokształcące im. Marii Konopnickiej w Jedliczu, oferujące kierunki: językowy, ogólny, wojskowy;

 

targi edukacyjne 2014 ZS w Jedliczu

 

Zespół Szkół im. Armii Krajowej w Jedliczu kształcący w zawodach: technik mechatronik, technik mechanik, technik pojazdów samochodowych, technik handlowiec, technik energetyk oraz na poziomie Zasadniczej Szkoły Zawodowej: ślusarz z uprawnieniami spawacza, mechanik pojazdów samochodowych, operator obrabiarek skrawających CNC, blacharz samochodowy, elektromechanik pojazdów samochodowych;

 

targi edukacyjne 2014 Gastronomik

 

Zespół Szkół Gastronomiczno-Hotelarskich w Iwoniczu-Zdroju oferuje zawody: technik hotelarstwa, technologii żywności (z kwalifikacją cukiernika), kelner, technik żywienia i usług gastronomicznych, technik obsługi turystycznej, ZSZ – kucharz, piekarz, cukiernik; Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy funkcjonujący w ramach ZSGH w Iwoniczu-Zdroju, kształci w zawodach: kucharz, cukiernik, pracownik pomocniczy obsługi hotelowej, piekarz; Zespół Szkół w Iwoniczu oferuje kierunki: technik architektury krajobrazu, technik ekonomista, informatyk, technik mechanizacji rolnictwa, technik pojazdów samochodowych, technik żywienia i usług gastronomicznych, Liceum mundurowe o profilu bezpieczeństwo wewnętrzne i sportowym oraz ZSZ – mechanik pojazdów samochodowych, mechanik – operator pojazdów i maszyn rolniczych; Zespół Szkół przy Ośrodku Szkolenia i Wychowania OHP w Iwoniczu: proponuje naukę w Gimnazjum i ZSZ w zawodach: kucharz, monter zabudowy i robót wykończeniowych w budownictwie, mechanik pojazdów samochodowych, fryzjer, piekarz.

Wszyscy zainteresowani otrzymali informatory dla kandydatów do szkół ponadgimnazjalnych na rok szkolny 2014/2015. Oferta edukacyjna szkół prowadzonych przez powiat dostępna jest także na naszej stronie internetowej: www.powiat.krosno.pl w menu Edukacja.

patron powiatu

Polecamy

Kontakt

Krosno, ul. Bieszczadzka 1
Centrala: 13 43 75700
Fax: 13 43 75715
e-mail
: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Starosta: 13 43 75713
Wicestarosta: 13 43 75720
Sekretarz: 13 43 75716

Punkt Potwierdzania

 

Punkt potwierdzania

SIP

System Informacji Przestrzennej Powiaatu Krośnieńskiego

  • nasz powiat lipiec sierpien 2018

 

Podkarpacie stawia na zawodowców

interreg banner