Komunikaty

Programy operacyjne

Program Operacyjny Narodowa Strategia Spójności

Regionalny Program Operacyjny
Województwa Podkarpackiego
2007-2013

linia oddzielająca

logo psnz

PODKARPACIE STAWIA
NA ZAWODOWCÓW

linia oddzielająca

Program Współpracy Transgranicznej Rzeczpospolita Polska – Republika Słowacka 2007-2013

linia oddzielająca

Centrum Wspierania Inicjatyw Transgranicznych

linia oddzielająca

Europejski Fundusz Społeczny

linia oddzielająca

Zintegrowany Program Operacyjny Rozwoju Regionalnego

Wybory Samorządowe 2014

 

wybory 2014

Wspieramy

 Kocham nie biję
linia oddzielająca
 Telefon zaufania



W hali sportowej w Sieniawie 22 marca br. odbyła się Powiatowa Olimpiada Tenisa Stołowego, zorganizowana przez Starostwo Powiatowe w Krośnie wspólnie z GOK Rymanów.
Tradycyjnie olimpiadę powiatową poprzedziły eliminacje gminne.

Zdobywcy I i II m-ca zostali zgłoszeni do rozgrywek powiatowych, w sumie 16 zawodników.
Rozgrywki przeprowadzono w 6 kategoriach wiekowych kobiet i mężczyzn, a także osób z niepełnosprawnością.
Zawody sędziowali: Jan Dembiczak i Waldemar Konieczko.

 

turniej tenisa Sieniawa mecz

 

Wyniki:

Dziewczynki do 13 lat
I m-ce - Karina Buczek - g. Dukla
II m-ce – Klaudia Kuźnar -. g. Miejsce Piastowe
III m-ce – Magdalena Olbrycht - g. Dukla

Chłopcy do 13 lat
I m-ce - Bartosz Majka – g. Chorkówka
II m-ce – Dominik Czaja - g. Chorkówka
III m-ce – Hubert Sieniawski - g. Miejsce Piastowe

Dziewczęta 14 – 16 lat
I m-ce - Aleksandra Zajdel - g, Jedlicze
II m-ce - Iwona Orlińska - g. Jaśliska
III m-ce – Magdalena Tomkiewicz - g. Rymanów

Chłopcy 14 – 16 lat
I m-ce - Hubert Wełnicki - g. Jedlicze
II m-ce – Marcel Zygmunt - g. Jedlicze
III m-ce – Mateusz Michna - g. Krościenko Wyżne

Dziewczęta 17 – 19 lat
I m-ce - Paulina Lorenc - g. Miejsce Piastowe

Chłopcy 17 – 19 lat
I m-ce – Maciej Tomkiewicz - g. Rymanów
II m-ce – Mateusz Filar - g. Krościenko Wyżne
III m-ce – Mariusz Chudziński - g. Rymanów

Mężczyźni 20 – 44 lata
I m-ce – Damian Kłapkowski - g. Korczyna
II m-ce – Kamil Drobek - g. Miejsce Piastowe
III m-ce – Zbigniew Wołtosz - g. Dukla

Mężczyźni powyżej 45 lat
I m-ce – Jacek Penar - g. Dukla
II m-ce – Adam Paradysz - g. Korczyna
III m-ce – Jerzy Marczak - g. Jasliska

Mężczyźni z niepełnosprawnością
I m-ce – Radosław Bibinicz – g. Chorkówka
II m-ce – Sławomir Pelcza - g. Rymanów
III m0ce – Sebastian Bieleń – g. Rymanów

 

turniej tenisa Sieniawa rozgrywki

 

Organizatorzy olimpiady przyznali punkty za I m-ce – 3 pkt, za II m-ce – 2 pkt, za III – 1 pkt .
Według tej klasyfikacji miejsca poszczególnym gmin przedstawiają się następująco:
I m-ce
- gmina Miejsce Piastowe - 8 pkt
- gmina Jedlicze - 8 pkt
- gmina Chorkówka - 8 pkt
- gmina Rymanów - 8 pkt
- gmina Dukla - 8 pkt
II m-ce
- gmina Korczyna - 5 pkt
III m-ce
- gmina Krościenko Wyżne - 3 pkt
- gmina Jaśliska - 3 pkt
IV m-ce
- gmina Iwonicz Zdrój - 0 pkt

 

turniej tenisa Sieniawa zbiorowe

 

Zawodnicy, którzy zajęli m-ca I-III otrzymali pamiątkowe dyplomy oraz nagrody rzeczowe – rakietki do tenisa stołowego, torby turystyczne i plecaki.

Starostwo Powiatowe w Krośnie bardzo dziękuje gminom za przeprowadzenie eliminacji i udział w kolejnej Powiatowej Olimpiadzie Tenisa Stołowego, a także pracownikom GOK Rymanów za pomoc w organizacji zawodów.

Grażyna Ostrowska

patron powiatu

Polecamy

Kontakt

Krosno, ul. Bieszczadzka 1
Centrala: 13 43 75700
Fax: 13 43 75715
e-mail
: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Starosta: 13 43 75713
Wicestarosta: 13 43 75720
Sekretarz: 13 43 75716

Punkt Potwierdzania

 

Punkt potwierdzania

SIP

System Informacji Przestrzennej Powiaatu Krośnieńskiego

  • nasz powiat lipiec sierpien 2018

 

Podkarpacie stawia na zawodowców

interreg banner