Wybory Samorządowe 2018

wybory samorządowe 2018

W Urzędzie Marszałkowskim w Rzeszowie odbyła się (11.02) uroczysta gala podczas, której ogłoszono wyniki i wręczono nagrody laureatom plebiscytu „Eskulap 2013".
Plebiscyt, to znakomita okazja do uhonorowania najlepszych lekarzy oraz wzorowej placówki opieki zdrowotnej w województwie podkarpackim.

O tym, kto otrzyma prestiżową statuetkę Eskulapa decydują pacjenci, którzy mają możliwość docenienia i wyróżnienia swoich ulubionych lekarzy. Jest to także forma podziękowania za ich codzienną troskę oraz odpowiedzialną pracę.
Komisja Konkursowa wyłoniła 12 laureatów w trzech kategoriach: lekarz rodzinny, lekarz specjalista i lekarz stomatolog.

Statuetka dla lekarza MaroszaOd lewej: dyrektor Wojewódzkiego Szpitala Podkarpackiego w Krosnie Piotr Lenik, wicestarosta krośnieński Andrzej Guzik, zastępca dyr. Wydz. Polityki Społecznej PUW w Rzeszowie Monika Prokop, lek. med. Tomasz Marosz, członek Zarządu Województwa Podkarpackiego Tadeusz Pióro, prezydent miasta Krosna Piotr Przytocki

W gronie tegorocznych zwycięzców znalazł się lek. med. Tomasz Marosz, specjalista neurolog, pracownik Wojewódzkiego Szpitala Podkarpackiego w Krośnie oraz Poradni Neurologicznej SP Gminny ZOZ w Krościenku Wyżnym.

Statuetka CentrumStatuetkę w imieniu Centrum Medyczno – Charytatywnego CARITAS w Krośnie odebrał ks. dyrektor Marek Zarzyczny (drugi od lewej)

W kategorii „Placówka Medyczna 2013" Kapituła wyróżniła Centrum Medyczno – Charytatywne CARITAS w Krośnie, którym kieruje ks. Marek Zarzyczny. Placówka, w skład której wchodzą: Hospicjum Stacjonarne, Zakład Opiekuńczo – Leczniczy, Dział Rehabilitacji i Fizjoterapii, Pielęgniarska Opieka Długoterminowa, obejmuje opieką nieuleczalnie chorych oraz wspomaga całe rodziny.
W uroczystości uczestniczył wicestarosta Andrzej Guzik, który w imieniu samorządu powiatu krośnieńskiego przekazał nagrodzonym listy gratulacyjne, dziękując za zaangażowanie, życzliwość oraz niesienie bezinteresownej pomocy chorym i cierpiącym wraz z życzeniami dalszych sukcesów w pracy.

• nasz powiat lipiec sierpien 2018