Wybory Samorządowe 2018

wybory samorządowe 2018

W dniu 27.01.2014r. w Hali Sportowej MOSiR przy ul. Bursaki w Krośnie odbyły się XIV Indywidualne Mistrzostwa Województwa Podkarpackiego Strażaków Państwowej Straży Pożarnej w Tenisie Stołowym. W turnieju wzięło udział 37 strażaków startujących w kategorii „Amatorów" oraz 3 strażaków w kategorii „Zawodowców", z 12 komend PSP województwa podkarpackiego.

Turniej tenisa stolowego 100

Wyniki turnieju:

Grupa „Amatorzy"
1. Wojciech Sobolak (KP PSP Brzozów),
2. Adam Durał (KP PSP Jasło),
3. Robert Wojciechowski (KP PSP Sanok),
4. Tadeusz Stasz (KM PSP Krosno),
5. Ryszard Cwynar (KP PSP Brzozów),
6. Kamil Krzyżewski (KM PSP Krosno),
7. Piotr Szela (KP PSP Strzyżów),
8. Marek Olejarz (KP PSP Stalowa Wola).

Grupa „Zawodowcy"
1. Krzysztof Marcinowski (KM PSP Rzeszów) – Mistrz Świata Strażaków i Policjantów z Nowego Jorku w 2012r.
2. Sebastian Lubaś (KM PSP Rzeszów) – Mistrz Europy Strażaków i Policjantów
z 2013r.
3. Tomasz Jurkiewicz (KP PSP Przeworsk).

Zespół Zawodowców wielokrotnie zdobywał tytuł Drużynowego Mistrza Polski Strażaków PSP w Tenisie Stołowym.
Turniej zakończył się sukcesem strażaków z KM PSP Krosno, którzy zajęli jedne z najwyższych miejsc w dotychczasowych turniejach (trzeci startujący strażak Piotr Przybyłowski zajął 11 miejsce).

Turniej sędziowała dwuosobowa komisja główna w składzie: Tadeusz Czułno – Członek Zarządu Polskiego Związku Turnieju Tenisa Stołowego i Czesław Knapik – trener Krośnieńskiego Stowarzyszenia Tenisa Stołowego oraz 8 osobowa grupa strażaków z KM PSP Krosno, która sędziowała poszczególne mecze tenisistów.

Turniej tenisa stolowego 156

W części oficjalnego zakończenia turnieju wzięli udział m.in.: st. bryg. Jan Ziobro - zastępca Podkarpackiego Komendanta Wojewódzkiego PSP,komendanci miejscy i powiatowi PSP, Andrzej Guzik - wicestarosta krośnieński, Antoni Dębiec - dyrektor Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Krośnie, Lech Kordas - prezes zarządu Centrum Dziedzictwa Szkła w Krośnie.

• Nasz powiat VII VIII 2018