Wybory Samorządowe 2018

wybory samorządowe 2018

Po raz kolejny Fundacja WOŚP zezwoliła na utworzenie sztabu w Zespole Szkół im. Armii Krajowej w Jedliczu. W tym roku do sztabu należało 62 wolontariuszy, wśród których znaleźli się uczniowie z Zespołu Szkół im. AK w Jedliczu i z Liceum Ogólnokształcącego im. Marii Konopnickiej w Jedliczu.

Jak co roku, dopisali absolwenci szkół, którzy kwestują od wielu lat.
12 stycznia br mieszkańcy naszej gminy okazali się bardzo hojni. Wolontariusze naszego sztabu zebrali bowiem kwotę 13608,79 zł. Dodatkowo w puszkach znalazła się obca waluta.
Dziękujemy za wszelkie przejawy życzliwości i deklarujemy, że będziemy grać w orkiestrze Jurka Owsiaka: „do końca świata, i o jeden dzień dłużej".

WOŚP 2014 Jedlicze

Wolontariusze: Paulina Cichoń, Wojciech Cichoń, Żaneta Borek, Gabriela Ast, Anna Biernacka, Daniel Wójtowicz, Sylwia Wójtowicz, Maciej Boczar, Mirosław Ochała, Aleksander Lepucki, Maciej Fal, Oskar Ginalski, Krystian Sajdak, Maciej Bulanda, Grzegorz Guzik, Konrad Zaremba, Mateusz Szubra, Grzegorz Stanek, Dawid Kowalczyk, Patryk Częczek, Kamil Kogut, Michał Szteliga, Paweł Piotrowski, Dawid Osek, Łukasz Woźniak, Kamil Tłuściak, Marcin Wójcik, Karolina Pudło, Aurelia Kowalczyk, Katarzyna Trznadel, Daria Chudy, Kamila Klocek, Anna Guzik, Klaudia Lichoń, Lidia Miłoś, Łukasz Bondaronek, Tomasz Chorzępa, Paweł Wodziński, Rafał Wojtowicz, Tomasz Łukaszewski, Mikołaj Wiklowski, Piotr Mielech, Kamil Wasylewicz, Betlej Paweł, Bartosz Goleń,, Michał Jaskółka, Magdalena Jedziniak, Piotr Kaczorowski, Maciej Kobak, Paweł Kurowski, Robert Lenkiewicz, Katarzyna Markowicz, Kamil Mróz, Jakub Noga-Krzyżanowski, Marek Ryndak, Kamil Sanocki, Grzegorz Siara, Przemysław Styś, Przemysław Wajda, Katarzyna Wajda, Łukasz Woźniak, Kamil Woźniak.
Pracowitymi pomocnikami w obsłudze sztabu byli Krzysztof Kołek i Artur Wójcik.

Szef sztabu WOŚP w Jedliczu
Grażyna Twardzik