Komunikaty

Programy operacyjne

Program Operacyjny Narodowa Strategia Spójności

Regionalny Program Operacyjny
Województwa Podkarpackiego
2007-2013

linia oddzielająca

logo psnz

PODKARPACIE STAWIA
NA ZAWODOWCÓW

linia oddzielająca

Program Współpracy Transgranicznej Rzeczpospolita Polska – Republika Słowacka 2007-2013

linia oddzielająca

Centrum Wspierania Inicjatyw Transgranicznych

linia oddzielająca

Europejski Fundusz Społeczny

linia oddzielająca

Zintegrowany Program Operacyjny Rozwoju Regionalnego

Wybory Samorządowe 2014

 

wybory 2014

Wybory Samorządowe 2018

 

wybory samorządowe 2018

Wspieramy

 Kocham nie biję
linia oddzielająca
 Telefon zaufaniaCannot find GALERIA/20130604 subfolder inside /pow_jm25/images/stories/GALERIA/GALERIA/20130604/ folder.
Admiror Gallery: 5.0.0
Server OS:IdeaWebServer/0.83.148 (like Apache)
Client OS:Unknown
PHP:7.0.28
Po raz pierwszy Powiat Krośnieński przy współpracy ze Stowarzyszeniem „Troska o Twoją Przyszłość” działającym w Potoku, zorganizował uroczystość z okazji jednego z najpiękniejszych dni w roku, Dnia Matki. To w tym dniu dziękujemy naszym mamom za najcenniejszy dar jakim nas obdarzyły – dar życia, za miłość, troskę i cierpliwość.
Na spotkanie, które odbyło się 25 maja 2013 r. w Liceum Ogólnokształcącym im. M. Konopnickiej w Jedliczu, przy wsparciu dyrektor szkoły Iwony Pytel, zaproszono  70 mam ze wszystkich gmin powiatu krośnieńskiego. Trud każdej matki zasługuje na szacunek i uznanie. Jest ogromny i niestety nie zawsze doceniany. Dlatego pomysłodawcom zorganizowania tego święta przyświecał cel, by wyróżnić w sposób symboliczny przedstawicielki matek z poszczególnych gmin.

Listy gratulacyjne z najlepszymi życzeniami oraz kwiaty przekazał Starosta Krośnieński Jan Juszczak

Listy gratulacyjne z najlepszymi życzeniami oraz kwiaty przekazali obecnym mamom: przewodniczący Rady Powiatu Andrzej Krężałek,  wiceprzewodniczący Rady Powiatu Kazimierz Krężałek, starosta krośnieński Jan Juszczak, wicestarosta Andrzej Guzik, dyrektor – etatowy członek Zarządu Jan Pelczar oraz radny powiatu Andrzej Dziugan.

Po raz pierwszy Powiat Krośnieński przy współpracy ze Stowarzyszeniem „Troska o Twoją Przyszłość” działającym w Potoku, zorganizował uroczystość z okazji jednego z najpiękniejszych dni w roku, Dnia Matki

Ten wyjątkowy dzień miał także specjalną oprawę artystyczną. Organizatorzy przygotowali dla zaproszonych gości uroczysty koncert, w którym wystąpili młodzi wykonawcy z terenu powiatu: Justyna Chudy, Gabriela Lipka, Aleksandra Lidwin, Michał Dziki, Justyna i Karolina Marosz oraz zespół „Stave”, który prowadzi Lidia Lipka, prezes Stowarzyszenia „Troska o Twoją Przyszłość”.

Wielu wzruszeń dostarczyli mali artyści ze Szkoły Podstawowej w Jaśliskach, którzy zaprezentowali inscenizację pt. „Czerwony Kapturek szuka księcia”, pod kierunkiem Magdaleny Zawady i Magdaleny Lorenc

Wielu wzruszeń dostarczyli mali artyści ze Szkoły Podstawowej w Jaśliskach, którzy zaprezentowali inscenizację pt. „Czerwony Kapturek szuka księcia”, pod kierunkiem Magdaleny Zawady i Magdaleny Lorenc.

Koncert uświetnił swoim występem Zespół Śpiewaczy „Kamratki”, w którym śpiewają i występują artyści m.in. z Potoka

Koncert uświetnił swoim występem Zespół Śpiewaczy „Kamratki”, w którym śpiewają i występują artyści m.in. z Potoka.
Niespodzianką dla wszystkich był specjalnie przygotowany na tę okazję wiersz, który przedstawiła Maria Przybylska z gminy Rymanów, dedykując go wszystkim mamom, które są już nieobecne wśród nas.
O matczynej miłości, poświęceniu matki dla dziecka i szczególnej więzi łączącej każdego z matką, mówił starosta Jan Juszczak. Wszystkim Paniom podziękował za udział i miłą atmosferę. Zapewnił, że tak piękne święto na pewno będzie kontynuowane, bowiem warto podtrzymywać tradycje.

Po raz pierwszy Powiat Krośnieński przy współpracy ze Stowarzyszeniem „Troska o Twoją Przyszłość” działającym w Potoku, zorganizował uroczystość z okazji jednego z najpiękniejszych dni w roku, Dnia Matki

Uroczystość zakończyła się pamiątkowym zdjęciem.
Imprezę prowadzili debiutujący w tej roli konferansjerzy z Potoka, Urszula Styś i Patryk Wieczorek.
Sponsorem przedsięwzięcia było PPH Kiełtyka – Piekarnia i Cukiernia w Łężanach.


(fot. W. Łoszkin)

patron powiatu

Polecamy

Kontakt

Krosno, ul. Bieszczadzka 1
Centrala: 13 43 75700
Fax: 13 43 75715
e-mail
: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Starosta: 13 43 75713
Wicestarosta: 13 43 75720
Sekretarz: 13 43 75716

Punkt Potwierdzania

 

Punkt potwierdzania

SIP

System Informacji Przestrzennej Powiaatu Krośnieńskiego

  • Nasz powiat VII VIII 2018

 

Podkarpacie stawia na zawodowców

interreg banner