Wybory Samorządowe 2018

wybory samorządowe 2018

Jesteś uczniem, studentem lub doktorantem? Pasjonujesz się sportem? A może masz artystyczną duszę? Sprawdź możliwości finansowania swojego dalszego rozwoju! Polska i zagraniczna oferta stypendiów jest ogromna, a programy realizowane przez różnego typu instytucje, skierowane są do bardzo zróżnicowanych grup odbiorców.

Fundacja Dobra Sieć od 9 lat aktywnie działa, aby informacja o dostępnych programach stypendialnych dotarła do jak najszerszego grona młodych ludzi. Dzięki serwisowi www.mojestypendium.pl informuje o wszystkich programach stypendialnych, w tym  oferowanych przez stowarzyszenia, fundacje, samorządy, uczelnie i firmy. Strona jest bazą aktualnych ofert stypendialnych, staży oraz konkursów naukowych i artystycznych, skierowaną do uczniów, studentów, doktorantów oraz osób utalentowanych artystycznie lub sportowo. W bazie serwisu mojestypendium.pl zgromadzono do tej pory aż 9800 informacji dotyczących stypendiów, grantów i konkursów!

Wraz z rozpoczęciem roku szkolnego i akademickiego zachęcamy do  zapoznania się z bardzo atrakcyjnymi ofertami stypendialnymi dla studentów, uczniów oraz młodych naukowców.

W serwisie www.mojestypendium.pl można znaleźć:

• Bazę aktualnych stypendiów, staży i konkursów
  • Artykuły o stypendiach i grantach
  • Regulacje prawne dotyczące przyznawania stypendiów
  • Wskazówki, jak starać się o stypendia
  • Listę organizatorów programów stypendialnych
  • Badania rynku stypendialnego
  • Porady dla instytucji przyznających stypendia.

Zapraszamy do odwiedzenia serwisu www.mojestypendium.pl! Serwis powstał w 2006 r. Prowadzony jest przez Fundację Dobra Sieć w partnerstwie z Polsko-Amerykańską Fundacją Wolności.

• Nasz powiat VII VIII 2018