Wybory Samorządowe 2018

wybory samorządowe 2018

Powiat Krośnieński zakończył prace związane z budową chodników w miejscowościach Przybówka i Odrzykoń. Inwestycję zrealizowano dzięki dobrej współpracy z gminą Wojaszówka, która partycypowała w kosztach.

W ramach prowadzonej inwestycji pn.”Przebudowa drogi powiatowej nr 1844R Chrząstówka – Niepla – Przybówka” wybudowano chodnik na długości 187 mb. Prace obejmowały także m.in. odwodnienie drogi, wykonanie podbudowy, nowej nawierzchni, a także oznakowanie.
Kolejny ciąg pieszy powstał przy drodze Krosno – Głębokie – Czarnorzeki – Jasienica Rosielna w Odrzykoniu. W ramach inwestycji wybudowano chodnik z mieszanki mineralno – asfaltowej na odcinku 146 mb, przebudowano przepusty i zjazdy, wykonano poszerzenia jezdni i odwodnienie.
Całkowita wartość zadań zamknęła się w kwocie 501 343 zł, z czego wkład gminy Wojaszówka wyniósł 280 tys. zł.

Galeria zawiera 5 zdjęć, które ilustrują sytuację opisaną w tekście.

• nasz powiat lipiec sierpien 2018