Komunikaty

Programy operacyjne

Program Operacyjny Narodowa Strategia Spójności

Regionalny Program Operacyjny
Województwa Podkarpackiego
2007-2013

linia oddzielająca

logo psnz

PODKARPACIE STAWIA
NA ZAWODOWCÓW

linia oddzielająca

Program Współpracy Transgranicznej Rzeczpospolita Polska – Republika Słowacka 2007-2013

linia oddzielająca

Centrum Wspierania Inicjatyw Transgranicznych

linia oddzielająca

Europejski Fundusz Społeczny

linia oddzielająca

Zintegrowany Program Operacyjny Rozwoju Regionalnego

Wybory Samorządowe 2014

 

wybory 2014

Wybory Samorządowe 2018

 

wybory samorządowe 2018

Wspieramy

 Kocham nie biję
linia oddzielająca
 Telefon zaufaniaZespół Szkół im. Armii Krajowej w Jedliczu - po raz kolejny okazał się wielki duchem. 25 marca  na sali widowiskowej Orlen Południe  w Jedliczu odbył się VI Koncert Charytatywny „Gramy i śpiewamy dla Kubusia”, którego organizatorami byli uczniowie i absolwenci szkoły. Tym razem prosili o wsparcie dla ośmioletniego Kubusia Moskala z Korczyny.

Kubuś cierpi na dystrofię mięśniową, chorobę genetyczną prowadząca do postępującego i nieodwracalnego zaniku mięśni.
Rodzice codziennie walczą o jak najdłuższą samodzielność dla chłopca. Codzienna rehabilitacja, wyjazdy na konsultacje do kliniki warszawskiej, leki spowalniające przebieg choroby sprowadzane z Niemiec przekraczają możliwości finansowe rodziny. Z tego powodu to dla Niego tym razem zapełniła się scena dźwiękami muzyki.Symbolicznej inauguracji koncertu dokonała Jan Juszczak Starosta Powiatu Krośnieńskiego, który już po raz szósty przyjął honorowy patronat nad wydarzeniem.
Jak co roku do udziału w koncercie zgłosiło się wielu młodych, utalentowanych artystów o „wielkim sercu”. Na scenie zaprezentowali się uczniowie klasy I C Szkoły Podstawowej im. A. Fredry, pod kierunkiem pani Jadwigi Pelczar (wychowawczymi klasy),wokaliści: Gabrysia Kmon, Ola Dyszkowska, Przemek Mozelwski, Dominika Góra i Maciek Niedziela, Ewa Szpak i Adrian Pawluś oraz Orkiestra Dęta OSP z  Iskrzyni pod kierunkiem Wiesława Wojnara.                          
W roli prowadzących wystąpili: Piotr Baca i Mateusz Giemza.
Koncertowi towarzyszyła licytacja, którą skutecznie z niezwykłą charyzma poprowadziły panie:  Jolanta Urbanik – Burmistrz Gminy Jedlicze i Barbara Barwikowska – reprezentująca Wolną Grupę Motocyklową SHERIF RIDERSE.
Ale organizatorzy podkreślają, że VI Koncert Charytatywny „Gramy i śpiewamy dla Nikoli” to zaangażowanie i pomoc wielu ludzi, dzięki którym ta impreza miała tak wyjątkowy charakter.  Należą do nich między innymi:  Jan Juszczak – Starosta Powiatu Krosnieńskiego, Jolanta Urbanik – Burmistrz Gminy Jedlicze, Joanna Bril, Wojciech Tomkiewicz, Tomasz Jurzysta - oświetlenie, Adrian Pawluś, Jakub Skibiński, Konrad Bargiel -JACOB SOUND SYSTEM – nagłośnienie, Tadeusz Kruczek – Winnica WIARUS, Patrycja Longawa, Jerzy Duda  - FormArt Jedlicze, Beata Misygar - B&M "TWÓJ STYL"
O tym, że koncerty organizowane przez uczniów naszej szkoły cieszą się z roku na rok coraz większym zainteresowaniem świadczy licznie zapełniona widownia.

 

Galeria zawiera 16 zdjęć, które ilustrują sytuację opisaną w tekście.

patron powiatu

Polecamy

Kontakt

Krosno, ul. Bieszczadzka 1
Centrala: 13 43 75700
Fax: 13 43 75715
e-mail
: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Starosta: 13 43 75713
Wicestarosta: 13 43 75720
Sekretarz: 13 43 75716

Punkt Potwierdzania

 

Punkt potwierdzania

SIP

System Informacji Przestrzennej Powiaatu Krośnieńskiego

  • Nasz powiat VII VIII 2018

 

Podkarpacie stawia na zawodowców

interreg banner