Komunikaty

Programy operacyjne

Program Operacyjny Narodowa Strategia Spójności

Regionalny Program Operacyjny
Województwa Podkarpackiego
2007-2013

linia oddzielająca

logo psnz

PODKARPACIE STAWIA
NA ZAWODOWCÓW

linia oddzielająca

Program Współpracy Transgranicznej Rzeczpospolita Polska – Republika Słowacka 2007-2013

linia oddzielająca

Centrum Wspierania Inicjatyw Transgranicznych

linia oddzielająca

Europejski Fundusz Społeczny

linia oddzielająca

Zintegrowany Program Operacyjny Rozwoju Regionalnego

Wybory Samorządowe 2014

 

wybory 2014

Wybory Samorządowe 2018

 

wybory samorządowe 2018

Wspieramy

 Kocham nie biję
linia oddzielająca
 Telefon zaufaniaPo raz kolejny Fundacja WOŚP zezwoliła na utworzenie sztabu w Zespole Szkół im. Armii Krajowej w Jedliczu. Do pracy w tym niewielkim sztabie od wielu lat zgłaszają się osoby o wielkim sercu, które w dniu finału pracują dla dobra innych.

W tym roku do sztabu należało 47 wolontariuszy, wśród których byli uczniowie z Zespołu Szkół im. AK w Jedliczu i z Liceum Ogólnokształcącego im. Marii Konopnickiej w Jedliczu oraz uczniowie z krośnieńskich szkól. Jak co roku, dopisali absolwenci obu szkół, którzy kwestują od wielu lat.
Dla Kamila Wasylewicza, Piotra Mielecha i Tomasza Łukaszewskiego (absolwentów Zespołu Szkół im. AK w Jedliczu) było to już jedenasty finał.
14 stycznia br mieszkańcy gminy Jedlicze okazali się bardzo hojni. Wolontariusze z jedlickiego sztabu zebrali bowiem kwotę 15226,89 zł. Dodatkowo w puszkach znalazła się obca waluta.
Rekordzistami jeśli chodzi o kwotę zebranych pieniędzy okazali się : Szymon Sajdak (LO im. M. Konopnickiej w Jedliczu) – 2091,18 zł., Kamil Wasylewicz (absolwent Zespołu Szkół im. AK w Jedliczu) – 1210,18 zł, Mateusz Tomkiewicz (uczeń Zespołu Szkół im. AK w Jedliczu) – 1005,97 zł.
Słowa uznania należą się nie tylko wolontariuszom, ale i pomocnikom, bez których praca sztabu byłaby trudniejsza. W sztabie pracowali uczniowie Zespołu Szkół im. AK w Jedliczu: Michał Szufnarowski, Sebastian Furman, Albert Sanocki, Jakub Lidwin, Dawid Gajewski, Joanna Tabisz - studentka PWSZ w Krośnie oraz Krzysztof Bienia, Konrad Bargiel i Tomek Chorzępa - absolwenci ZS im. AK w Jedliczu, którzy pomagali w liczeniu i pakowaniu pieniędzy.

Dziękujemy za wszelkie przejawy życzliwości i deklarujemy, że będziemy grać w orkiestrze Jurka Owsiaka: „do końca świata, i o jeden dzień dłużej” .
Grażyna Twardzik – szefowa sztabu WOŚP w Jedliczu

Wolontariusze: Dawid Gajewski, Szymon Sajdak, Piotr Baca, Mateusz Giemza, Łukasz Cichoń, Damian Cyrulik, Aleksandra Franus, Patryk Gałuszka, Łukasz Goleń, Karolina Jasłowska, Ewa Kapusta, Anna Klocek, Izabela Kudroń, Tomasz Łukaszewski, Kamil Łukaszewski, Piotr Mielech, Weronika Młocek, Justyna Muszańska, Damian Orszak, Jakub Pankiewicz, Jakub Pomprowicz, Krzysztof Półchłopek, Aleksandra Rozpara, Krystian Sajdak, Patryk Szal, Dominik Szczur, Radosław Świdrak, Katarzyna Wajda, Kamil Wasylewicz, , Klaudia Wielobób, Grzegorz Żychowski, Mirosław Ginalski, Anita Bugiel, Jakub Leśniak, Sebastian Dubiel, Maciej Szepieniec, Monika Czupryn, Ewelina Baran, Aleksandra Kozioł, Patryk Mrokowski, Joanna Półchłopek, Mateusz Pęcak, Weronika Dubis, Konrad Michniewski, Mateusz Tomkiewicz, Przemysław Lepucki, Natalia Kosiek, Paweł Betlej.

 

patron powiatu

Polecamy

Kontakt

Krosno, ul. Bieszczadzka 1
Centrala: 13 43 75700
Fax: 13 43 75715
e-mail
: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Starosta: 13 43 75713
Wicestarosta: 13 43 75720
Sekretarz: 13 43 75716

Punkt Potwierdzania

 

Punkt potwierdzania

SIP

System Informacji Przestrzennej Powiaatu Krośnieńskiego

  • Nasz powiat VII VIII 2018

 

Podkarpacie stawia na zawodowców

interreg banner