Komunikaty

Programy operacyjne

Program Operacyjny Narodowa Strategia Spójności

Regionalny Program Operacyjny
Województwa Podkarpackiego
2007-2013

linia oddzielająca

logo psnz

PODKARPACIE STAWIA
NA ZAWODOWCÓW

linia oddzielająca

Program Współpracy Transgranicznej Rzeczpospolita Polska – Republika Słowacka 2007-2013

linia oddzielająca

Centrum Wspierania Inicjatyw Transgranicznych

linia oddzielająca

Europejski Fundusz Społeczny

linia oddzielająca

Zintegrowany Program Operacyjny Rozwoju Regionalnego

Wybory Samorządowe 2014

 

wybory 2014

Wybory Samorządowe 2018

 

wybory samorządowe 2018

Wspieramy

 Kocham nie biję
linia oddzielająca
 Telefon zaufaniaZespół Szkół w Iwoniczu oferuje wynajem budynku internatu wraz z zapleczem kuchennym dla zorganizowanych grup w okresie ferii letnich.
Nasza placówka jest położona w miejscowości Iwonicz, przy ul. Zadwór 15, w odległości 5 km od uzdrowiska Iwonicz-Zdrój.

Internat znajduje się na ogrodzonej działce o powierzchni 4 ha, na której znajduje się zespół boisk „Orlik - 2012”, bieżnia na 100 m ze skocznią w dal oraz niepełnowymiarowe boisko trawiaste do piłki nożnej. Na terenie posesji znajduje się też parking na około 45 miejsc postojowych, monitorowany przy pomocy kamer telewizyjnego systemu dozorowego.
Dysponujemy 50 pokojami 2-3 osobowymi, wyposażonymi w indywidualne węzły sanitarne. Każde piętro internatu posiada świetlice oraz dostęp do sieci internetowej Wi-Fi. Jest również dostępna cyfrowa telewizja naziemna.
Ośrodek posiada w pełni wyposażone zaplecze kuchenne z jadalnią, której powierzchnia wynosi ok. 285 m2. Przygotowanie posiłków we własnym zakresie. Jest w nim również dostępna świetlica o powierzchni ok. 80 m2.
Zorganizowanym grupom, po wcześniejszym uzgodnieniu, udostępniamy salę sportową o wymiarach 12 m x 24 m i salę gimnastyczną z lustrami o wymiarach 7 m x 14 m oraz boisko „Orlik”.
W promieniu 15 km od ośrodka znajduje się wiele atrakcyjnych obiektów turystycznych i zabytkowych. W Krośnie dwie kryte pływalnie, Muzeum Podkarpackie (największa w Europie kolekcja lamp naftowych), Centrum Dziedzictwa Szkła, Muzeum Marii Konopnickiej w Żarnowcu, Rezerwat przyrody „Prządki”, zamek „Kamieniec”, Muzeum Przemysłu Naftowego i Gazowniczego w Bóbrce, i wiele innych.
Można też organizować wycieczki autokarowe połączone z wędrówkami pieszymi w atrakcyjnych krajobrazowo i przyrodniczo miejscach w Magurskim i Bieszczadzkim Parku Narodowym (Muzeum Budownictwa Ludowego w Sanoku, Zalew Soliński, kolejka wąskotorowa, zagroda pokazowa żubrów w Mucznem). W odległości ok. 80 km znajduje się też Muzeum – Zamek w Łańcucie.
Z Iwonicza-Zdroju organizowane są jednodniowe wycieczki np. do Lwowa, na Słowację czy Węgry.

Zapraszamy do składania ofert cenowych na wynajem internatu szkolnego wraz z zapleczem kuchennym, z przeznaczeniem na cele noclegowe, w okresie wakacji 2018 roku.
Warunkiem rozpatrzenia oferty jest zobowiązanie do wykorzystania przez oferenta przynajmniej trzech tysięcy osobodni w okresie wakacji, tj. od 1 lipca do 25 sierpnia 2018 r. oraz wykazanie przez oferenta przynajmniej trzyletniego okresu działalności związanej z organizacją wypoczynku letniego dla grup turystycznych.
W ofercie należy podać proponowaną stawkę czynszu za jeden osobodzień.
Oferty należy składać w formie pisemnej do dnia 15 stycznia 2018 r. w sekretariacie Zespołu Szkół w Iwoniczu, ul. Zadwór 15, 38-440 Iwonicz, osobiście lub za pośrednictwem poczty.
Po dokonaniu wyboru najkorzystniejszej oferty, zawarta zostanie umowa najmu obiektu na okres wakacji (od 1 lipca, do 25 sierpnia 2018 r.), z możliwością jej późniejszego przedłużenia.

Obiekt można oglądać w dni robocze w godzinach od 8.00 do 20.00.
Wszystkich zainteresowanych prosimy o kontakt telefoniczny:
Tel: 13 43 518 11

Dyrektor Zespołu Szkół w Iwoniczu

 

patron powiatu

Polecamy

Kontakt

Krosno, ul. Bieszczadzka 1
Centrala: 13 43 75700
Fax: 13 43 75715
e-mail
: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Starosta: 13 43 75713
Wicestarosta: 13 43 75720
Sekretarz: 13 43 75716

Punkt Potwierdzania

 

Punkt potwierdzania

SIP

System Informacji Przestrzennej Powiaatu Krośnieńskiego

  • Nasz powiat VII VIII 2018

 

Podkarpacie stawia na zawodowców

interreg banner