Komunikaty

Programy operacyjne

Program Operacyjny Narodowa Strategia Spójności

Regionalny Program Operacyjny
Województwa Podkarpackiego
2007-2013

linia oddzielająca

logo psnz

PODKARPACIE STAWIA
NA ZAWODOWCÓW

linia oddzielająca

Program Współpracy Transgranicznej Rzeczpospolita Polska – Republika Słowacka 2007-2013

linia oddzielająca

Centrum Wspierania Inicjatyw Transgranicznych

linia oddzielająca

Europejski Fundusz Społeczny

linia oddzielająca

Zintegrowany Program Operacyjny Rozwoju Regionalnego

Wybory Samorządowe 2014

 

wybory 2014

Wybory Samorządowe 2018

 

wybory samorządowe 2018

Wspieramy

 Kocham nie biję
linia oddzielająca
 Telefon zaufaniaTradycyjnie w Zespole Szkół w Iwoniczu, 12 października, spotkali się przedstawiciele władz powiatu krośnieńskiego, samorządów gminnych, radni, członkowie Powiatowego Szkolnego Związku Sportowego, dyrektorzy szkół, nauczyciele i młodzież na sportowym podsumowaniu roku szkolnego.
- Ubiegły rok 2016/2017 dla powiatowego Szkolnego Związku Sportowego był bardzo udany. Było to możliwe dzięki dobrej współpracy i wsparciu finansowemu władz powiatu. Możemy dzięki otrzymanym środkom nagrodzić najbardziej aktywne szkoły, zrealizować cały kalendarz zawodów. – podkreślił na wstępie Tomasz Staroń, wiceprzewodniczący PSZS.
Łącznie odbyło się blisko 50 zawodów powiatowych, w których uczestniczyło ponad 2000 dzieci i młodzieży. Łącznie uczniowie z naszego powiatu zdobyli 13 medali w finałach wojewódzkich. Podsumowując wyniki sportowe powiat krośnieński uplasował się na 7 miejscu w Igrzyskach Młodzieży Szkolnej , 8 miejscu w Gimnazjadzie i 12 w Licealiadzie na 25 sklasyfikowanych powiatów.
Uroczystość rozpoczęła się wręczeniem dyplomu dla Zespołu Szkół Publicznych w Posadzie Górnej za zdobycie Mistrzostwa Województwa Podkarpackiego Szkół Podstawowych i Gimnazjów w piłce ręcznej dziewcząt w roku szkolnym 2016/2017.

 

dyplomy

 

Nagrodę ufundował Podkarpacki Wojewódzki Związek Piłki Ręcznej dla autora tych sukcesów Grzegorza Argasińskiego, który prowadzi w Posadzie Górnej Ośrodek Piłki Ręcznej, jeden z dwóch w województwie.

Igrzyska Młodzieży Szkolnej:
I miejsce – SP Lubatowa
Szkoła reprezentowała powiat w biegach przełajowych oraz narciarstwie biegowym. Największe sukcesy szkoły to: złoty medal w sztafetowych biegach przełajowych dziewcząt; brązowy medal w narciarstwie biegowym dziewcząt. Łącznie uczniowie tej szkoły zdobyli 460 punktów,, zajmując 10 miejsce w województwie na 632 sklasyfikowane szkoły.
II miejsce SP Posada Górna
III miejsce SP Jedlicze

 

igrzyska


Gimnazjada
I miejsce Gimnazjum w Lubatowej
Szkoła reprezentowała powiat w narciarstwie biegowym, biegach przełajowych, gimnastyce oraz piłce ręcznej. Największe sukcesy tej szkoły to m.in.: brązowy medal w narciarstwie biegowym dziewcząt, brązowy medal w narciarstwie biegowym chłopców, V miejsce Dawida Stanisza w narciarstwie biegowym. Łącznie uczniowie szkoły zdobyli 418 punktów, co dało 13 miejsce w województwie na 442 sklasyfikowane szkoły.
II miejsce Gimnazjum w Posadzie Górnej
III miejsce Gimnazjum w Jedliczu

 

gimnazjada


Licealiada
I miejsce Zespół Szkół w Iwoniczu
Szkoła reprezentowała powiat w biegach przełajowych oraz tenisie stołowym. Startowała również w wielu zawodach powiatowych. Łącznie uczniowie szkoły zdobyli 132 punkty, zajmując 68 miejsce w województwie na 163 sklasyfikowane szkoły.
II miejsce ZSGH w Iwoniczu Zdroju
III miejsce LO w Rymanowie

 

licealiada

 

Spotkania z okazji Powiatowego Dnia Sportu są okazją by wyróżnić najlepsze szkoły, które propagują wśród dzieci i młodzieży sportowy tryb życia. Nagrody i gratulacje zwycięzcom wręczali przewodniczący Rady Powiatu Kazimierz Gładysz, starosta krośnieński Jan Juszczak, wicestarosta Adolf Kasprzyk.
W części artystycznej wystąpiła Alina Duszyńska oraz odbył się pokaz sekcji akrobatyki sportowej działającej przy SP w Ustrobnej.

patron powiatu

Polecamy

Kontakt

Krosno, ul. Bieszczadzka 1
Centrala: 13 43 75700
Fax: 13 43 75715
e-mail
: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Starosta: 13 43 75713
Wicestarosta: 13 43 75720
Sekretarz: 13 43 75716

Punkt Potwierdzania

 

Punkt potwierdzania

SIP

System Informacji Przestrzennej Powiaatu Krośnieńskiego

  • nasz powiat lipiec sierpien 2018

 

Podkarpacie stawia na zawodowców

interreg banner