W Łodzi, 18 listopada, po raz pierwszy odbędą się Mistrzostwa Polski Samorządowców w Runmageddonie, czyli najbardziej ekstremalnym cyklu biegów przeszkodowych w Europie. Organizator zaprasza samorządowców z całego kraju do nieodpłatnego udziału w wydarzeniu.

Czeka na nich wymagająca 6-kilometrowa formuła Rekrut z ponad 30 przeszkodami przygotowanymi przez inżynierów Runmageddonu.
Uczestnicy łódzkiego Runmageddonu będą musieli sprostać takim przeszkodom jak: Indiana XXL, Ściana Łańcuchów, Komandos, Pole Dance czy Multi Rig. Organizator nie przewiduje żadnej taryfy ulgowej. Uczestnicy zmierzą się z trasą w tych samych warunkach, w jakich startują regularni Runmageddończycy.
W Mistrzostwach Polski Samorządowców mogą wystartować aktualni pracownicy urzędów miast, gmin, starostw powiatowych i urzędów marszałkowskich oraz prezydenci, burmistrzowie i wójtowie. Uczestnictwo dostępne jest także dla radnych gmin, miast i powiatów oraz sejmików wojewódzkich aktualnej kadencji oraz członków zarządów powiatów i województw aktualnej kadencji.
Szczegółowy regulamin mistrzostw znajduje się na stronie https://www.runmageddon.pl/regulaminy.

• Nasz Powiat 5 2017