Komunikaty

Programy operacyjne

Program Operacyjny Narodowa Strategia Spójności

Regionalny Program Operacyjny
Województwa Podkarpackiego
2007-2013

linia oddzielająca

logo psnz

PODKARPACIE STAWIA
NA ZAWODOWCÓW

linia oddzielająca

Program Współpracy Transgranicznej Rzeczpospolita Polska – Republika Słowacka 2007-2013

linia oddzielająca

Centrum Wspierania Inicjatyw Transgranicznych

linia oddzielająca

Europejski Fundusz Społeczny

linia oddzielająca

Zintegrowany Program Operacyjny Rozwoju Regionalnego

Wybory Samorządowe 2014

 

wybory 2014

Wybory Samorządowe 2018

 

wybory samorządowe 2018

Wspieramy

 Kocham nie biję
linia oddzielająca
 Telefon zaufaniaPo raz ósmy w hali jedlickiego GOSiR-u odbyły się Wojewódzkie Mistrzostwa Podkarpacia Placówek Opiekuńczo – Wychowawczych w piłce siatkowej, którego organizatorem był Dom Dziecka im. Janusza Korczaka w Długiem. Uroczystego otwarcia turnieju dokonali: Burmistrz Gminy i Miasta Jedlicza Jolanta Urbanik, Zastępca Burmistrza Ryszard Zagórski, Dyrektor Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie w Krośnie Agnieszka Zygarowicz, Dyrektor GOSiR w Jedliczu Wojciech Florczak oraz Dyrektor Domu Dziecka im. Janusza Korczaka w Długiem Bożena Czaja.

Po kilkugodzinnych zmaganiach najlepsi okazali się wychowankowie Domu Dziecka z Żyznowa, którzy wygrali wszystkie swoje mecze. Na drugim miejscu uplasowali się gospodarze – Dom Dziecka im. Janusza Korczaka w Długiem. Trzecie miejsce przypadło wychowankom Domu Dziecka „Hanka” z Dębicy. Wybrano także Najlepszego Zawodnika i Zawodniczkę turnieju. W kategorii chłopców MVP został Damian Nędza z Żyznowa, zaś MVP w kategorii dziewcząt wybrano Sandrę Bielak z Dębicy. Zawody sędziowali: Mariusz Kuszaj i Zenon Wiśniowski. Wszystkie drużyny otrzymały wspaniałe nagrody, puchary i dyplomy oraz drużyny z miejsc I-III dodatkowo medale. Indywidualnie nagrodzeni wychowankowie otrzymali statuetki, dyplomy i nagrody.Sponsorem strategicznym turnieju była firma Orlen Południe, ponadto nagrody ufundowali: Poseł na Sejm RP Piotr Babinetz, Starosta Krośnieński Jan Juszczak oraz Burmistrz Gminy i Miasta Jedlicze.

 

patron powiatu

Polecamy

Kontakt

Krosno, ul. Bieszczadzka 1
Centrala: 13 43 75700
Fax: 13 43 75715
e-mail
: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Starosta: 13 43 75713
Wicestarosta: 13 43 75720
Sekretarz: 13 43 75716

Punkt Potwierdzania

 

Punkt potwierdzania

SIP

System Informacji Przestrzennej Powiaatu Krośnieńskiego

  • Nasz powiat VII VIII 2018

 

Podkarpacie stawia na zawodowców

interreg banner