Komunikaty

Programy operacyjne

Program Operacyjny Narodowa Strategia Spójności

Regionalny Program Operacyjny
Województwa Podkarpackiego
2007-2013

linia oddzielająca

logo psnz

PODKARPACIE STAWIA
NA ZAWODOWCÓW

linia oddzielająca

Program Współpracy Transgranicznej Rzeczpospolita Polska – Republika Słowacka 2007-2013

linia oddzielająca

Centrum Wspierania Inicjatyw Transgranicznych

linia oddzielająca

Europejski Fundusz Społeczny

linia oddzielająca

Zintegrowany Program Operacyjny Rozwoju Regionalnego

Wybory Samorządowe 2014

 

wybory 2014

Wybory Samorządowe 2018

 

wybory samorządowe 2018

Wspieramy

 Kocham nie biję
linia oddzielająca
 Telefon zaufaniaZespół Szkół im. Armii Krajowej w Jedliczu – fizycznie mała szkoła - po raz kolejny okazała się wielka duchem. 9 kwietnia  na sali widowiskowej Orlen Południe  w Jedliczu odbył się V Koncert Charytatywny” Gramy i śpiewamy dla Nikoli”, którego organizatorami byli uczniowie Szkoły Technicznej w Jedliczu. Tym razem prosili o wsparcie dla pięcioletniej Nikoli Pawlik z Jedlicza.


Nikola urodziła się z niezwykle rzadką chorobą genetyczną – zespołem KLEEFSTRY (do roku 2012 opisano 114 przypadków na świecie), której jednym z objawów jest padaczka lekooporna. Rodzice codziennie walczą o samodzielność dla swojej córeczki. Szansą dla Nikoli jest intensywna rehabilitacja – niestety jej koszty przewyższają możliwości finansowe rodziny. Z tego powodu to dla Niej tym razem zapełniła się scena dźwiękami muzyki.
W roli prowadzących wystąpili: Aleksandra Szuba i Mateusz Giemza, których wspierał Zdzisław Bogucki.
Uroczystego otwarcia dokonał Starosta Powiatu Krośnieńskiego Jan Juszczak, który już po raz piąty przyjął honorowy patronat nad imprezą. W niezwykle ciepłych słowach podkreślił, że wartością człowieka jest to ile jest w stanie dać drugiemu człowiekowi. Zaznaczył, że jest dla niego ogromnym zaszczytem objęcie patronatem koncertu wyjątkowego, bo charytatywnego.  Pan starosta podziękował także młodzieży i wszystkim przybyłym gościom za udział w koncercie.
O tym, że koncerty organizowane przez uczniów jedlickiej szkoły cieszą się z roku na rok coraz większym zainteresowaniem świadczy licznie zapełniona widownia.

 

Dominika Gora


Jak co roku do udziału w koncercie zgłosiło się wielu młodych, utalentowanych artystów o „wielkim sercu”. Na scenie zaprezentowali się: wokaliści: Oliwia Hap, Eryka Głód, Dominika Góra, Beata Turczyńska, Gabriela Czekańska, Katarzyna Makoś i Patrycja Majer oraz zespół VARIO COVER BAND.

 

zespol muzyczny


Wysoki poziom wydarzenia organizowanego już po raz piąty wzbudził powszechny zachwyt i podziw publiczności. „Nie wiedzieliśmy, że mamy tylu utalentowanych młodych ludzi”, „prosimy o więcej” – „gratulacje dla organizatorów” to jedne z licznych komentarzy, które padały z ust zachwyconej publiczności. Na scenie pojawili się również niezwykle charyzmatyczni członkowie Wolnej Grupy Motocyklowej SHERIF RIDERSE – Barbara Barwikowska i Marek Wiklowski, którzy poprowadzili licytację.
Ale organizatorzy podkreślają, że V Koncert Charytatywny „Gramy i śpiewamy dla Nikoli” to zaangażowanie i pomoc swielu ludzi, dzięki którym ta impreza miała tak wyjątkowy charakter.  Należą do nich między innymi:
Inga Marczyńska, Sławomir Peszko, Jakub Jezierski , Jakub Skibiński, Adrian Pawluś - JACOB SOUND SYSTEM – nagłośnienie, Tomasz Jurzysta i Wojciech Bereś- oświetlenie, VACUMA AEROSYSTEM – Wacław Skibiński, MW GLASS – Marcin Kilar i Wojciech Kwarciany, członkowie WOLNEJ GRUPY MOTOCYKLOWEJ – SHERIF RIDERSE

foto. Mirek Zawada

patron powiatu

Polecamy

Kontakt

Krosno, ul. Bieszczadzka 1
Centrala: 13 43 75700
Fax: 13 43 75715
e-mail
: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Starosta: 13 43 75713
Wicestarosta: 13 43 75720
Sekretarz: 13 43 75716

Punkt Potwierdzania

 

Punkt potwierdzania

SIP

System Informacji Przestrzennej Powiaatu Krośnieńskiego

  • Nasz powiat VII VIII 2018

 

Podkarpacie stawia na zawodowców

interreg banner