Komunikaty

Programy operacyjne

Program Operacyjny Narodowa Strategia Spójności

Regionalny Program Operacyjny
Województwa Podkarpackiego
2007-2013

linia oddzielająca

logo psnz

PODKARPACIE STAWIA
NA ZAWODOWCÓW

linia oddzielająca

Program Współpracy Transgranicznej Rzeczpospolita Polska – Republika Słowacka 2007-2013

linia oddzielająca

Centrum Wspierania Inicjatyw Transgranicznych

linia oddzielająca

Europejski Fundusz Społeczny

linia oddzielająca

Zintegrowany Program Operacyjny Rozwoju Regionalnego

Wybory Samorządowe 2014

 

wybory 2014

Wybory Samorządowe 2018

 

wybory samorządowe 2018

Wspieramy

 Kocham nie biję
linia oddzielająca
 Telefon zaufaniaW dniu 15 grudnia 2016 r. odbyło się spotkanie podsumowujące projekt „Zagraniczne praktyki zawodowe dla uczniów szansą na zdobycie nowych umiejętności i kompetencji”, który realizowany był ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego, Program Operacyjny Wiedza Edukacja Rozwój (PO WER).


W spotkaniu udział wzięli zaproszeni goście w tym wicestarosta Adolf Kasprzyk, Dyrekcja i nauczyciele ZS w Iwoniczu, uczestnicy projektu oraz uczniowie z pobliskiego gimnazjum.

 

wszyscy


Po powitaniu gości przez dyrektora mgr. inż. Leszka Zajdla, koordynator projektu przestawiła szczegółową prezentację dotyczącą realizacji całego przedsięwzięcia. Przypomnijmy: w ramach projektu 10 uczniów i 5 tegorocznych absolwentów wyjechało do Dublina (Irlandia), na miesięczny staż, który trwał 4 tygodnie. Staże odbyły się w renomowanych hotelach, restauracjach, a także w sieciowych BISTRO. Głównym celem projektu było podniesienie umiejętności i kwalifikacji zawodowych uczestników, podniesienie kompetencji językowych oraz możliwość poznania kultury innego kraju europejskiego.
Kolejno uczestniczki projektu - Karolina Warchoł oraz Izabela Węgrzyn przybliżyły zebranym jak wyglądał ich pobyt w Dublinie. Opowiedziały jak wyglądała ich praca, pobyt u goszczącej ich rodziny. Ponadto opowiedziały, jak spędzały czas wolny i jakie ciekawe miejsca w mieście zapadły im w pamięci. Również pochwaliły się w jakich wycieczkach wzdłuż irlandzkiego wybrzeża uczestniczyły.
Punktem kulminacyjnym było wręczenie certyfikatów potwierdzających uczestnictwo w projekcie, których dokonał Wicestarosta Adolfa Kasprzyka oraz Dyrektor Leszek Zajdel. Każdy z uczestników projektu otrzymał również dokument Europass Mobilność, ceniony przez pracodawców.

 

Tort


Na koniec nastąpiła degustacja potraw, przystawek, ciast i koktajli przyrządzonych przez uczniów Szkoły. Ponadto na stoły trafiła ciepluteńka i smaczna pizza.

patron powiatu

Polecamy

Kontakt

Krosno, ul. Bieszczadzka 1
Centrala: 13 43 75700
Fax: 13 43 75715
e-mail
: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Starosta: 13 43 75713
Wicestarosta: 13 43 75720
Sekretarz: 13 43 75716

Punkt Potwierdzania

 

Punkt potwierdzania

SIP

System Informacji Przestrzennej Powiaatu Krośnieńskiego

  • nasz powiat lipiec sierpien 2018

 

Podkarpacie stawia na zawodowców

interreg banner