Komunikaty

Programy operacyjne

Program Operacyjny Narodowa Strategia Spójności

Regionalny Program Operacyjny
Województwa Podkarpackiego
2007-2013

linia oddzielająca

logo psnz

PODKARPACIE STAWIA
NA ZAWODOWCÓW

linia oddzielająca

Program Współpracy Transgranicznej Rzeczpospolita Polska – Republika Słowacka 2007-2013

linia oddzielająca

Centrum Wspierania Inicjatyw Transgranicznych

linia oddzielająca

Europejski Fundusz Społeczny

linia oddzielająca

Zintegrowany Program Operacyjny Rozwoju Regionalnego

Wybory Samorządowe 2014

 

wybory 2014

Wybory Samorządowe 2018

 

wybory samorządowe 2018

Wspieramy

 Kocham nie biję
linia oddzielająca
 Telefon zaufaniaW Starostwie Powiatowym w Krośnie, 8 grudnia br., odbyło się posiedzenie Komisji Bezpieczeństwa i Porządku dla Miasta Krosna i Powiatu Krośnieńskiego. Naradzie przewodniczył starosta krośnieński Jan Juszczak oraz prezydent Krosna Piotr Przytocki. Komisja powołana została w celu realizacji zadań w zakresie zwierzchnictwa nad powiatowymi służbami, inspekcjami i strażami oraz w celu realizacji zadań określonych w ustawach dotyczących porządku i bezpieczeństwa obywateli.

 

komisja bezpieczeństwa starosta

 

W spotkaniu uczestniczyli radni powiatu i miasta Krosna, przedstawiciele służb mundurowych Komendy Miejskiej Policji w Krośnie, Państwowej Straży Pożarnej, Straży Miejskiej, Urzędu Miasta Krosna oraz zaproszeni goście.
Tematami posiedzenia były informacje związane z szeroko pojętym bezpieczeństwem na terenie Krosna i powiatu krośnieńskiego.

 

komisja bezpieczeństwa komendant

 

Stan bezpieczeństwa publicznego na omawianym terenie szczegółowo omówił komisarz Krzysztof Łopuszański zastępca Komendanta Miejskiego Policji w Krośnie. O stanie bezpieczeństwa pożarowego mówił Komendant Miejski PSP w Krośnie st. bryg. Krzysztof Korzec.  Jak przedstawia się sytuacja sanitarno – epidemiologiczna zreferowała Ewa Szybieniecka, Państwowy Powiatowy Inspektor Saniatrny w Krośnie.

 

komisja bezpieczeństwa Kenar

 

Informację o podjętych działaniach dotyczących utrzymania obiektów wielkopowierzchniowych w okresie zimowym przedstawiła Alicja Buczek, Powiatowy Inspektor Nadzoru Budowlanego, natomiast o stanie dróg powiatowych i ograniczeniach na nich występujących oraz jak przedstawia się bezpieczeństwo pieszych poruszających się po drogach powiatowych przekazał dyrektor Powiatowego Zarządu Dróg w Krośnie Marek Pepera.

patron powiatu

Polecamy

Kontakt

Krosno, ul. Bieszczadzka 1
Centrala: 13 43 75700
Fax: 13 43 75715
e-mail
: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Starosta: 13 43 75713
Wicestarosta: 13 43 75720
Sekretarz: 13 43 75716

Punkt Potwierdzania

 

Punkt potwierdzania

SIP

System Informacji Przestrzennej Powiaatu Krośnieńskiego

  • Nasz powiat VII VIII 2018

 

Podkarpacie stawia na zawodowców

interreg banner