Komunikaty

Programy operacyjne

Program Operacyjny Narodowa Strategia Spójności

Regionalny Program Operacyjny
Województwa Podkarpackiego
2007-2013

linia oddzielająca

logo psnz

PODKARPACIE STAWIA
NA ZAWODOWCÓW

linia oddzielająca

Program Współpracy Transgranicznej Rzeczpospolita Polska – Republika Słowacka 2007-2013

linia oddzielająca

Centrum Wspierania Inicjatyw Transgranicznych

linia oddzielająca

Europejski Fundusz Społeczny

linia oddzielająca

Zintegrowany Program Operacyjny Rozwoju Regionalnego

Wybory Samorządowe 2014

 

wybory 2014

Wybory Samorządowe 2018

 

wybory samorządowe 2018

Wspieramy

 Kocham nie biję
linia oddzielająca
 Telefon zaufania„Mamo, tato…nie pal” to tytuł ósmej już edycji konkursu plastycznego adresowanego do przedszkolaków i uczniów szkół podstawowych z terenu powiatu krośnieńskiego i miasta Krosna.
Uroczyste podsumowanie konkursu i wręczenie nagród odbyło się 17 listopada w Światowy Dzień Rzucania Palenia Tytoniu, tradycyjnie już w Szkole Podstawowej w Wojaszówce.

 

 

mamo tato nie pal widownia


Przybyłych na spotkanie gości, przedstawicieli organizatorów oraz laureatów konkursu wraz opiekunami przywitała dyrektor szkoły Ewa Górska.
Ideą przedsięwzięcia organizowanego przez Starostwo Powiatowe w Krośnie i Powiatową Stację Sanitarno – Epidemiologiczną w Krośnie jest promocja zdrowego, wolnego od nałogów stylu życia, uświadamianie dzieciom i ich rodzicom jakie negatywne skutki wiążą się z paleniem tytoniu oraz kształtowanie już od najmłodszych lat postawy odpowiedzialności za zdrowie własne i najbliższych.
Wprowadzeniem do tematu konkursu była część artystyczna w wykonaniu zespołu wokalnego „Wesołe nutki” oraz zespołu tanecznego, pod kierunkiem Elizy Kłapkowskiej – Szuby.
Na konkurs, który cieszy się dużą popularnością wpłynęło w tym roku blisko 200 prac z 50 placówek, z których każda mogła wysłać maksymalnie trzy prace. Tak liczny udział dzieci i młodzieży bardzo cieszy organizatorów ze względu na ważną problematykę profilaktyki antynikotynowej.
Jury dokonało przeglądu i oceny wszystkich prac przyznając równorzędne nagrody w trzech kategoriach wiekowych. Nagrody rzeczowe oraz dyplomy zwycięzcom konkursu wręczały naczelnik Wydziału Oświaty i Spraw Społecznych Teresa Kuźnar i Państwowy Powiatowy Inspektor Sanitarny w Krośnie Ewa Szybieniecka.

 

mamo tato nie pal wszyscyLaureaci konkursu:
Dzieci 4-6 letnie
Jakub Klimkiewicz (Rymanów Zdrój), Maria Zając (Iwonicz), Natalia Pelczar (Iwonicz – Zdrój), Zuzanna Wodzisz (Krościenko Wyżne), Alicja Kozubal (Jedlicze), Maja Żygłowicz (Krosno)
Uczniowie klas I – III
Antonina Lorenc (Łężany), Iga Chmielowska (Świerzowa Polska), Maja Kijowska (Milcza), Krystian Bieryło (Bratkówka), Piotr Fiałkiewicz (Chorkówka), Paulina Bałon (Równe)
Uczniowie klas IV – VI
Faustyna Głowacka (Żeglce), Kamila Wiatr (Chorkówka), Wiktoria Feruś (Odrzykoń), Weronika Kosiba (Wojaszówka), Małgorzata Targ (Potok), Diana Łuksa (Krasna)

 

patron powiatu

Polecamy

Kontakt

Krosno, ul. Bieszczadzka 1
Centrala: 13 43 75700
Fax: 13 43 75715
e-mail
: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Starosta: 13 43 75713
Wicestarosta: 13 43 75720
Sekretarz: 13 43 75716

Punkt Potwierdzania

 

Punkt potwierdzania

SIP

System Informacji Przestrzennej Powiaatu Krośnieńskiego

  • Nasz powiat VII VIII 2018

 

Podkarpacie stawia na zawodowców

interreg banner